Dla Architektów

Dla Architektów
Współpraca z Architektami, Projektantami Wnętrz oraz Biurami Projektowymi to jedna z ważniejszych części naszej oferty. Wiemy, że tylko wspólne działanie z najlepszymi, profesjonalnymi partnerami pozwoli nam osiągnąć pełen sukces oraz zyskać zadowolenie naszych Klientów.

 

Co możemy zaoferować?
● Naszym partnerom udostępniamy wzornik materiałów i wykończeń. Zdecydowanie ułatwia to wykonanie projektu mebli na wymiar oraz zaaranżowanie przestrzeni domowej lub firmowej zgodnie z życzeniami Klientów. Próbki umożliwią sprawne dobranie pozostałych elementów aranżacji – będą też przydatne podczas spotkania z Klientami.
● Służymy pomocą podczas opracowywania projektu wykonawczego – mamy 15-letnie doświadczenie na rynku, z którego nasi partnerzy mogą swobodnie korzystać! Doradzamy i proponujemy sprawdzone rozwiązania!
● Gwarantujemy szybkie terminy realizacji. Szczegóły ustalimy indywidualnie po zapoznaniu się z całym projektem. Zawsze dotrzymujemy wskazanych w umowie terminów. Współpracując z nami, możesz więc być pewien, że Klienci na czas urządzą dom lub biuro. I to niezależnie od tego, czy ich zamówienie będzie dotyczyło jedynie jednej szafy wnękowej pod wymiar, czy też zdecydują się na duży projekt, w skład którego wejdą szafy na zamówienie do całego domu, zabudowa kuchenna czy garderoba pod wymiar.
● Stale się rozwijamy – wraz z nami zaoferujesz więc swoim Klientom innowacyjne rozwiązania i wyprzedzisz konkurencję. Chętnie stworzymy dla Ciebie meble oraz całe nowoczesne aranżacje, które nigdzie indziej nie są dostępne! Nie ograniczamy kreatywności naszych partnerów – wręcz przeciwnie, staramy się dotrzymać im tempa. Dlatego oferujemy wciąż nowe wzory i układy wnętrz szaf pod wymiar czy kuchennych szafek. Jeszcze bardziej dopracowane, zaopatrzone w nowsze, niezawodne technologie.
● Oferujemy kompleksową realizację projektów. Nie korzystamy z usług podwykonawców, nawet jeśli zamówione meble do zabudowy mają być wyposażone w elementy tapicerowane albo wykonane ze stali, szkła, betonu czy kamienia. Dzięki temu współpracujesz tylko z jedną firmą (Marito) – a więc oszczędzasz sporo czasu i środków! Możesz też być pewny jakości każdego dostarczonego przez nas elementu. Dbamy zarówno o fronty mebli na zamówienie, jak i wnętrza szafki, szafy wnękowej oraz stworzonej przez nas garderoby na wymiar.
● Używamy jedynie najlepszej jakości materiałów, na które dajemy gwarancję. Wykorzystujemy atestowane lakiery (bezpieczne dla dzieci), bazujemy na systemach Blum, Peka i Hettich oraz płytach Egger. Wszystko to sprawia, że oferujemy meble kuchenne i inne meble na zamówienie, które przez lata zachowają funkcjonalność oraz piękny wygląd.
● Całą realizację nie tylko przygotujemy, ale także dostarczymy we wskazane miejsce i zamontujemy – bez pobierania dodatkowych opłat! Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz kompleksowo zrealizowaną usługę. Tobie pozostanie jedynie przygotowanie projektu! Resztę pozostaw w naszych rękach – na pewno się nie zawiedziesz! Meble na zamówienie będą dokładnie takie, na jakie zdecydowali się Twoi Klienci podczas wspólnie tworzonego projektu. Dotyczy to każdego typu mebli: od zabudowy kuchennej przez garderoby pod wymiar, aż po meble do zabudowy salonu.
● Naszym partnerom proponujemy możliwość dodatkowej promocji ich usług: publikację reklamy w magazynach wnętrzarskich oraz na naszych social mediach! Daj się lepiej poznać i zdobywaj razem z nami zaufanie kolejnych Klientów! Dzięki temu szybciej rozwiniesz swoją działalność oraz zyskasz możliwość realizacji coraz większych i ciekawszych projektów! W Twoim portfolio pojawią się więc projekty nie tylko kuchni pod wymiar i garderoby na zamówienie, ale także nowoczesnych salonów. Z nami przygotujesz też aranżacje przestrzeni biurowych różnego typu.
● Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowania – na pewno przypadną Ci do gustu.

 

Chcesz Chcesz poznać szczegóły współpracy? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz umówimy się na spotkanie w naszym biurze!