Kariera

Kariera
W Marito od 15 lat z pasją tworzymy wysokiej jakości meble do użytku domowego oraz aranżacji przestrzeni firmowych. Jeśli tak jak my zawsze masz głowę pełną pomysłów, cenisz sobie stały rozwój, a do tego lubisz pracę z ludźmi, daj się nam poznać. Być może zostaniesz częścią naszego zespołu!

 

Obszary działania Marito
W Marito dbamy o kompleksową obsługę zamówień. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, produkcją i montażem mebli. Zawsze służymy Klientom pomocą i profesjonalnymi poradami. Dlatego też w naszej firmie możesz rozwijać się w wielu różnych obszarach.

 

Zależnie od Twoich kompetencji i umiejętności, aplikuj na stanowisko:
● W dziale projektowania – do Twoich obowiązków będzie należało m.in. przygotowywanie projektów zgodnie z wytycznymi przekazanymi nam przez Klientów oraz stały kontakt z działem sprzedaży;
● W dziale sprzedaży – Twoim podstawowym działaniem będzie obsługa Klienta;
● W jednej z naszych ekip monterów – zapraszamy zwłaszcza osoby, które mają już doświadczenie w procesie montażu systemów meblowych.
Nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, z chęcią przejrzymy Twoje CV i zachowamy je na później. Daj się nam poznać – prześlij CV oraz kilka słów o sobie na adres mailowy: [email protected] . Pamiętaj, aby Twoje zgłoszenie zawierało klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Co oferujemy?

Dlaczego warto stać się częścią zespołu Marito?
● Stawiamy na ciągły rozwój – z nami poznasz najlepsze rozwiązania w branży i pierwszy dowiesz się o wprowadzanych na świecie innowacjach. Skorzystasz też z branżowych szkoleń, które zwiększą Twoje kompetencje i poszerzą wiedzę.

● Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.


● Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i doświadczenia! Cenimy kreatywne osoby, słuchamy ich, a potem korzystamy z ich propozycji. U nas nie będziesz po prostu mechanicznie wykonywać swoich obowiązków – zapewnimy Ci sporą przestrzeń do rozwoju.


● Gwarantujemy miłą, a zarazem twórczą atmosferę. W naszym zespole jest ważne dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc. Stawiamy też na wspieranie swoich pomysłów i doskonalenie ich – dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom o wiele więcej niż inni!

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na wiadomość od Ciebie!