Zamów meble

Zamów meble
Oferta Marito jest skierowana zarówno do zdecydowanych osób, które dobrze wiedzą, jakie meble pod wymiar mają znaleźć się w ich domu lub biurze, jak i do tych, którzy szukają dopiero pomysłu na swoją przestrzeń! Na każdym etapie prac możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, wsparcie oraz profesjonalne doradztwo.

Perfekcyjny projekt i szczegółowy pomiar

Współpracę z Marito możesz rozpocząć w każdej chwili – tak, jak Ci wygodnie:
Wyślij e-mailem projekt przestrzeni do zaaranżowania albo opis mebli, które chcesz zamówić (wraz z ich wymiarami). Odeślemy bezpłatnie wykonaną wycenę dotyczącą wszystkich mebli pod wymiar, które znalazły się w projekcie!
Umów się na spotkanie w naszym biurze – omówimy szczegóły, a Ty zyskasz okazję, aby przyjrzeć się dostępnym u nas wzornikom. Po ustaleniu szczegółów przygotujemy od razu bezpłatną wycenę.
Spotkajmy się u Ciebie w domu lub biurze i od razu wykonamy pomiary przestrzeni. Po naszej wizycie otrzymasz mailowo dokładną wycenę. Takie spotkanie będzie płatne, ale po nawiązaniu z nami współpracy jego koszt zostanie wliczony w cenę realizacji projektu.

Co dalej?

Kiedy zaakceptujesz przygotowaną wycenę, ustalimy szczegóły niezbędne do podpisania umowy – możemy zrobić to na miejscu, w naszym biurze albo online. Cena, którą określimy w dniu podpisania umowy, nie zmieni się w trakcie realizacji Twojego zamówienia. Dzięki temu na późniejszym etapie prac nic Cię nie zaskoczy!
Następnie dokonamy szczegółowych pomiarów przestrzeni i na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt mebli. W trakcie wykonywania pomiarów oraz projektowania Twoich przyszłych mebli do zabudowy możesz liczyć na naszą pomoc w każdym zakresie!
Doradzimy Ci najlepszy rozkład wnętrza szafy w salonie czy układ szafek kuchennych. Pomożemy ciekawie i bardzo funkcjonalnie zaaranżować nietypową przestrzeń domową lub firmową. Podpowiemy, gdzie dobrze byłoby wstawić szafy wnękowe, a gdzie lepiej sprawdzą się tradycyjne, dostępne u nas szafy na zamówienie. Doradzimy podczas projektowania układu garderoby i zabudowy kuchennej.
Na tym etapie zdecydujesz też o takich kwestiach jak rodzaj wykończenia, materiał, z jakiego mają powstać wszystkie meble pod wymiar i jego kolor, czy typ dodatków (uchwytów, listew itp.). Jeśli meble powinny zawierać elementy tapicerowane, szklane, kamienne lub betonowe, również określimy to najpóźniej na tym etapie współpracy.
Gotowy projekt prześlemy na Twój adres e-mail – to czas, w którym możesz zgłosić wszelkie uwagi. Po akceptacji projektu zajmiemy się jego kompleksowym wykonaniem – nie będziesz musiał korzystać z pomocy innych podwykonawców, oszczędzisz więc czas i pieniądze.
Zyskasz też pewność, że w Twoim domu lub biurze pojawią się dokładnie takie szafy wnękowe na wymiar, meble kuchenne czy garderoby, jakie najbardziej Ci odpowiadają. Jesteśmy doświadczonym producentem mebli na zamówienie – realizujemy więc każdy szczegół, który ustaliliśmy z Klientem.

Proces realizacji Twojego zamówienia

Kiedy ustalimy wszystkie szczegóły oraz określimy potwierdzony umową termin realizacji Twojego zamówienia, zabierzemy się do pracy! Gotowe meble do zabudowy dostarczymy w dniu wyznaczonym w umowie. Nasi pracownicy szybko i sprawnie zamontują je oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje dodatkowe pytania.
Jeśli jednak pojawią się później jakiekolwiek wątpliwości czy dodatkowe kwestie dotyczące np. konserwacji mebli – wciąż jesteśmy do Twojej dyspozycji! W każdej chwili możesz zadzwonić do nas lub napisać, pomożemy!
Nasza współpraca wcale nie kończy się w momencie, gdy w Twoim domu lub biurze zainstalujemy szafy wnękowe, garderoby pod wymiar czy zabudowę kuchenną. Możesz liczyć na nas przez cały okres użytkowania stworzonych przez nas mebli!
Pamiętaj, że w Marito jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów! Dlatego już w momencie podpisania umowy zyskujesz 3-letnią gwarancję bezpłatnej regulacji systemów meblowych! Przez okres 3 lat będzie obowiązywała też ogólna gwarancja na zamówione produkty. Marito to producent mebli na zamówienie najwyższej jakości. My już o tym wiemy, chętnie przekonamy również Ciebie!
Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Sprawdź naszą pełną ofertę albo od razu skontaktuj się z nami!