Dlaczego warto z nami pracować

Dlaczego warto z nami pracować

Wycena bez ukrytych kosztów

Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i przygotowujemy szczegółową wycenę. Zawiera ona wszystkie koszty, m.in. realizacji projektu, transportu mebli na zamówienie czy montażu. Dodatkowo podczas podpisania umowy Klienci zyskują gwarancję niezmienności określonej ceny!

Daje Ci to pewność, że żadne dodatkowe koszty nie zaskoczą Cię na dalszym etapie prac. Łatwiej będzie Ci też dalej planować remontowy budżet – wiemy, że zabudowa meblowa pod wymiar to jego bardzo istotna część.

Bezpieczna umowa

Dla nas najważniejszy jest Klient. Dlatego naszą umowę skonstruowaliśmy tak, aby była dla Ciebie jak najkorzystniejsza. Zawarliśmy w niej zapisy o karze umownej dla naszej firmy, jeśli zdarzy się nam jakiekolwiek opóźnienie. Nie wymagamy też płatności z góry! Przed realizacją zlecenia płacisz jedynie 50% całej kwoty. Drugą połowę wynagrodzenia przyjmiemy dopiero po zakończeniu wszystkich prac i odebraniu przez Ciebie montażu stworzonych przez nas mebli pod wymiar.

Fachowa pomoc

Na każdym etapie realizacji zamówienia możesz liczyć na fachową pomoc – doradztwo naszych projektantów. Współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasi projektanci nie narzucają przy tym swoich pomysłów – przez cały czas będą słuchać Twojego zdania i dopasowywać projekt do Ciebie!

Dowiesz się więc, jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń, aby była jednocześnie piękna i w pełni funkcjonalna. Marito to producent mebli na zamówienie, dla którego najważniejsza jest jakość realizacji każdego projektu!

Dożywotnia gwarancja

Zawsze udzielamy długiej gwarancji na zrealizowane projekty! Otrzymasz 3 lata gwarancji na całe wykonane przez nas meble na zamówienie oraz na regulację systemów meblowych. Dodatkowo dajemy Ci dożywotnią gwarancję na systemy meblowe marki Blum!

Wszystko to pozwoli Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie – nawet jeśli w trakcie użytkowania mebli któryś system okaże się wadliwy, przyjedziemy i naprawimy problem. Nie poniesiesz z tego powodu żadnych dodatkowych kosztów! Gwarancja dotyczy zarówno zabudowy kuchennej, garderoby na zamówienie, jak i wszystkich innych mebli, na które się zdecydujesz.

Projekt w cenie

W cenę zamówienia każdorazowo jest wliczony koszt wykonania projektu. Jeśli trzeba, taki projekt uwzględnia poprawki instalacji elektrycznej lub wodno-kanalizacyjnej. Klient dostaje więc pełną informację zwrotną. Wie, jakie prace będą wykonane i jaki jest ich koszt.
Współpraca z Marito od początku przebiega więc na jasnych zasadach, a w jej trakcie nie ma negatywnych zaskoczeń! Staramy się, by nasza firma od początku do końca współpracy była postrzegana jako rzetelny producent mebli na zamówienie, który na każdym etapie oferuje pomoc.

Najlepszej jakości materiały i akcesoria

Wszystkie meble na wymiar od Marito są tworzone z najlepszych materiałów – takich jak renomowane płyty Egger. Podczas montażu szuflad, systemów narożnych i drzwi przesuwnych stosujemy z kolei jedynie systemy Blum, Peka i Hettich. To sprawdzone i od lat doceniane na rynkach całego świata rozwiązania. Te systemy są praktycznie bezawaryjne i niezawodne. Szuflady i wnętrza szafek narożnych po latach użytkowania wysuniesz równie łatwo jak pierwszego dnia!

Kompleksowe wykonanie

W Marito meble na wymiar konstruujemy od początku do końca we własnym zakresie. To my dokonujemy pomiarów, przygotowujemy projekt, produkujemy meble i w końcu – montujemy je w Twoim domu lub biurze. Brak podwykonawców zdecydowanie przyspiesza nasze prace i daje Ci pewność, że dotrzymamy ustalonych terminów.

Dysponujemy też wszystkimi próbnikami – od razu wiesz więc, jak będą wyglądały zamawiane przez Ciebie meble. Zyskujesz pewność, że Marito to solidny producent mebli na zamówienie, dla którego najważniejszy jesteś Ty.

Nowoczesne realizacje

W Marito cenimy nowoczesne rozwiązania! Dlatego na bieżąco śledzimy pojawiające się na rynku trendy. Zdarza się również, że przy współpracy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz sami je tworzymy. Zadbamy więc o to, aby Twoje meble zostały wyposażone w najnowsze systemy, które zagwarantują ich funkcjonalność na długie lata.

Nawet jeśli zdecydujesz się na klasyczne fronty, wnętrze Twoich mebli na zamówienie będzie w pełni innowacyjne. Dotyczy to każdego typu: od szaf wnękowych, przez garderoby na wymiar, po zabudowy kuchenne.

Fronty na czasie

W Marito dbamy o stały rozwój. Cały czas aktualizujemy naszą ofertę, aby dostarczać Ci w pełni nowoczesne rozwiązania – w tym przede wszystkim modne wzory frontów wszystkich mebli na zamówienie oraz najlepsze materiały. To właśnie dlatego wśród naszych propozycji znajdziesz nie tylko ponadczasową klasykę, ale także wzory, które dopiero zdobywają uznanie projektantów i Klientów. Z nami zawsze będziesz o krok przed innymi!

Dodatki do mebli

Zapewniamy kompleksową realizację każdego projektu! Jeśli marzysz o meblach pod wymiar zawierających elementy tapicerowane albo wykonane z betonu, stali, szkła lub kamienia, dostarczymy Ci je! Oszczędzasz więc sporo czasu i pieniędzy – nie musisz szukać innej firmy, znów umawiać terminów realizacji i ponosić dodatkowych kosztów. W Marito sami zadbamy o każdy szczegół zabudowy meblowej wskazanego wnętrza. Wybrane przez Ciebie meble na zamówienie dopracujemy tak, aby całość wyglądała jak najefektowniej.

Wysokiej jakości lakiery

W Marito korzystamy jedynie z wysokiej jakości atestowanych lakierów do pokrywania frontów meblowych. Powstające w naszej pracowni meble są więc nie tylko piękne, ale także w pełni bezpieczne – przede wszystkim dla dzieci! Z nami urządzisz modny pokoik dziecka lub kuchnię w ulubionym kolorze. Ze spokojem będziesz obserwować, jak Twoja pociecha stawia pierwsze kroki i poznaje otoczenie wszystkimi zmysłami!

Dodatkowo w pomieszczeniach o większej wilgotności używamy dodatkowego zabezpieczenia lakieru, tzw. izolantu. Oferujemy więc zarówno szafy wnękowe, meble kuchenne na wymiar, jak i wiele innych bezpiecznych rozwiązań – idealnie dopasowanych do Twoich domowych przestrzeni.