Meble na wymiar i na zamówienie - Marito

Meble na wymiar Meble biurowe na wymiar – sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni

Szukasz pomysłu na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w biurze? Poznaj zalety mebli na zamówienie i przekonaj się, że jest to inwestycja, która się opłaca. Z pomocą mebli na wymiar od Marito funkcjonalnie urządzisz biuro i stworzysz swoim pracownikom komfortowe stanowiska pracy.

Funkcjonalnie urządzone biuro zwiększa wydajność pracowników

Jednym z elementów przekładających się na większą efektywność pracy jest funkcjonalnie urządzone biuro. Istotny w tym zakresie jest wybór odpowiednich mebli – takich, które nie tylko zachwycają nietuzinkowym designem, lecz również są dopasowane do potrzeb i oczekiwań pracowników na konkretnych stanowiskach pracy.

Jak wynika z raportu HealthDesk – pierwszego w historii raportu nt. zdrowia pracowników biurowych w Polsce w latach 2017-2018 (raport do pobrania dostępny jest tutaj) – 79,1% respondentów odczuwa ból bezpośrednio związany z wykonywaną pracą[1].

Według Wiesławy Ł. Nowackiej, dobre stanowisko pracy to takie, które m.in. do minimum ogranicza pracę w pozycji niefizjologicznej, nie zmusza pracownika do ponadnormatywnego wydatku energii, nie powoduje zagrożenia zdrowotnego, podwyższonego poziomu stresu czy obciążenia psychicznego[2].

Wybierając meble do biura, postaw na ergonomiczne rozwiązania. To realne wsparcie dla zdrowia Twoich pracowników.

Meble biurowe na wymiar to optymalne zagospodarowanie przestrzeni

Optymalna organizacja przestrzeni biurowej nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza jeżeli masz do dyspozycji pomieszczenia o niewielkim metrażu. W takiej sytuacji kluczowe staje się maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Zastanów się, jakie meble są niezbędne w Twojej firmie, a następnie optymalnie zaplanuj ich rozmieszczenie. Potrzebujesz pomocy w stworzeniu projektu przestrzeni biurowej? Pamiętaj, że możesz liczyć na fachowe wsparcie doświadczonych współpracujących z nami projektantów – stworzą projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Meble biurowe na wymiar ułatwią stworzenie funkcjonalnej przestrzeni – biurka, szafy, regały, stoły do sal konferencyjnych czy biblioteczki – będą idealnie dopasowane do wnętrza, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz dostępną powierzchnię.

Sprawdź też, dlaczego warto wybrać meble na wymiar do swojego domu i biura.

Meble do biura na wymiar – inwestycja na lata

Wyższy koszt zakupu mebli do biura na wymiar w porównaniu z zakupem gotowych mebli ze sklepu to czynnik, przez który przedsiębiorcy niekiedy rezygnują z tego rozwiązania. Zwróć jednak uwagę, że meble biurowe na zamówienie to inwestycja, która zwróci się w dłuższej perspektywie. Dlaczego?

Wybierając meble biurowe pod wymiar, nie jesteś skazany na niską jakość, która niejednokrotnie cechuje gotowe meble oferowane w super atrakcyjnej cenie. Masz realny wpływ na to, z jakich materiałów zostanie wykonane wyposażenie Twojego biura. Meble stworzone z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w niezawodne systemy od renomowanych dostawców, posłużą Ci przez lata. Są nie tylko niezwykle funkcjonalne, lecz przede wszystkim trwałe.

Meble biurowe na zamówienie: tych mebli nie może zabraknąć w Twoim biurze

Wystrój biura dopasuj do specyfiki działalności Twojej firmy. W codziennej pracy biurowej niezbędne są m.in. ergonomiczne biurka. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania dokumentów, dobrym pomysłem może okazać się także zamówienie szafy przesuwnej do biura na wymiar. Aby ułatwić pracownikom dostęp do segregatorów z najpotrzebniejszą dokumentacją, możesz zamówić np. regały biurowe na wymiar.

Na co zwrócić uwagę zamawiając meble na wymiar do biura?

Meble biurowe to swoista wizytówka firmy. Powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też solidne i starannie wykonane – istotne jest dopracowanie każdego detalu. Wybierając firmę, która wykona dla Ciebie meble na wymiar do biura, zwróć uwagę na takie aspekty jak: szeroka, zróżnicowana oferta, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb, uwzględnianie w projekcie Twoich uwag czy pomysłów, jakość materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli, terminowa realizacja zamówienia czy długość udzielanej gwarancji.

Masz nietuzinkowy pomysł na aranżację przestrzeni biurowej, jednak oferta gotowych mebli dostępnych w sklepach uniemożliwia jego realizację? Zamów meble na wymiar do biura – dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom.

Dlaczego warto zamówić meble biurowe pod wymiar od Marito?

Jako producent mebli biurowych na zamówienie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, oferujemy nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb pracowników. Pomożemy Ci stworzyć efektywną i wspierającą wydajność pracy przestrzeń w biurze.

Możesz zgłosić się do nas z gotowymi wytycznymi lub wstępnym pomysłem na aranżację, a nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt funkcjonalnego biura. Współpracujemy z naszymi klientami na jasnych zasadach. Pamiętaj – koszt wykonania projektu wliczony jest w cenę zamówienia i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Meble biurowe na wymiar tworzymy z najlepszych materiałów, dzięki temu posłużą Ci przez lata. Na nasze produkty dajemy trzy lata gwarancji, a systemy montażowe marki Blum, objęte są dożywotnią gwarancją.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Już dziś zamów meble do swojego biura. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a otrzymasz bezpłatną wycenę zamówienia!

 

[1] Raport HealthDesk – pierwszy w historii Raport nt. zdrowia pracowników biurowych w Polsce za lata 2017-2018.

[2] Ergonomia i ergonomiczne projektowanie stanowisk pracy, Wiesława Ł. Nowacka, Warszawa 2010