Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar Wrocław – nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Duże miasta to ogromne wyzwanie – i bardzo wymagający klienci, szukający najlepszej jakości mebli na zamówienie. We Wrocławiu nie jest inaczej. A to bardzo nas cieszy! W Marito lubimy trudne zlecenia, bo w trakcie realizacji możemy w pełni wykorzystać nasz potencjał: świetnej jakości materiały oraz pasję i doświadczenie.

Do domu i do biura, czyli meble na zamówienie Wrocław i okolice

Jakie projekty dla Ciebie zrealizujemy? W Marito zamówisz zarówno domowe, jak i biurowe meble na wymiar! Wrocław to przecież ogromna różnorodność domów, mieszkań i firm, do której dostosowujemy naszą ofertę.

Z przyjemnością przyjmiemy zlecenie na wykonanie mebli do różnych przestrzeni. Co możesz u nas zamówić? Nasza oferta to m.in.:

Chętnie podejmiemy się zagospodarowania przestrzeni w Twojej firmie. Przygotujemy meble biurowe, szafy do przechowywania ubrań i dokumentów oraz wszelkie inne niezbędne w Twojej branży elementy wyposażenia.

Marito – producent mebli Wrocław

Czym wyróżnia się nasza oferta mebli na zamówienie? We Wrocławiu, w naszym punkcie sprzedaży, masz możliwość spotkania się z prawdziwymi profesjonalistami. Współpracujemy z architektami, projektantami i stolarzami najlepszymi w branży. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie meble będą w pełni dostosowane do potrzeb Klientów, a nasze projekty nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne.

Jak realizujemy usługę wykonania mebli na wymiar we Wrocławiu?

Czego możesz spodziewać się, jeśli zdecydujesz się wybrać nasze meble na wymiar? We Wrocławiu (i każdym innym mieście, w którym realizujemy nasze projekty!) stawiamy na:

  • Ścisłą współpracę na każdym etapie. Na początek przygotujemy dla Ciebie wstępną, bezpłatną wycenę. Później ustalimy wszystkie szczegóły – zależnie od Twoich preferencji możemy, spotkać się stacjonarnie albo współpracować jedynie za pośrednictwem poczty mailowej.
  • Nasi eksperci zaproponują Ci najlepszy rozkład mebli – tak, aby wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni! Podpowiemy, gdzie wstawić szafy wnękowe, jak zaaranżować szafki kuchenne oraz w którym miejscu w przestrzeni biurowej najlepiej ustawić biurka. Przez cały czas będziesz miał wpływ na projekt – to Twoje zdanie jest przecież najważniejsze!

Meble na wymiar dopasowane do Twojego gustu

Kiedy wiesz już dokładnie, jakie meble pojawią się w Twoim domu lub biurze, pozostanie Ci podjąć decyzję co do wykończeń. W Marito oferujemy wiele rodzajów listew, uchwytów i kolorów frontów meblowych.

Na tym nie koniec! Fronty naszych mebli na wymiar mogą zostać pokryte atestowanym lakierem, modnym akrylem albo zostać utrzymane w naturalnym, drewnianym wykończeniu. Do wyboru są wersje gładkie, frezowane albo ażurowe. W przypadku kuchni na zamówienie fronty meblowe lakierowane pokrywamy dodatkowo izolantem – preparatem, który zabezpieczy je przed nadmierną wilgocią i podwyższoną temperaturą otoczenia.

Meble na zamówienie – jasne zasady współpracy

Wszystkie ustalenia znajdą się w umowie – po jej podpisaniu zyskujesz gwarancję niezmienności ceny!

Podpisanie umowy to dla nas znak, że możemy rozpocząć prace nad Twoimi meblami na zamówienie! Wrocław (jak i inne duże miasta) cechuje szybkie tempo życia, pełne trudnych do przesunięcia terminów. My dostosowaliśmy się do niego – dlatego możesz być pewien, że gotowe meble otrzymasz w dniu określonym w umowie!

Szybka i sprawna realizacja? To liczy się najbardziej! Podczas realizacji każdego zamówienia kluczowe są dla nas dwie kwestie: jakość oraz terminowość.

Szafy na wymiar Wrocław z najlepszych materiałów

Zawsze korzystamy z najlepszych materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców płyt meblowych oraz drewna. Stawiamy na lakiery z atestami bezpieczeństwa (odpowiednie także przy produkcji mebli dla dzieci) oraz systemy meblowe takich producentów jak Blum, Peka i Hettich. Dzięki temu mamy pewność, że zamówione u nas szafy, garderoby na wymiar albo meble firmowe będą równie piękne i funkcjonalne w dniu montażu, jak i po latach codziennego użytkowania.

Wyróżnia nas terminowość. Zawsze dotrzymujemy terminów zawartych w umowie. We wskazanym dniu przyjedziemy i zamontujemy wybrane przez Ciebie meble na wymiar. Nasi fachowcy wszystkie prace przeprowadzą szybko i sprawnie – zaoszczędzisz więc sporo czasu i nerwów!

A jeśli po pewnym czasie będziesz miał uwagi? Zawsze możesz na nas liczyć! Dla nas współpraca nie kończy się wraz z zainstalowaniem mebli na zamówienie. We Wrocławiu skontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie albo osobiście – w punkcie sprzedaży przy ul. Nowowiejskiej. W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z 3-letniej gwarancji bezpłatnej regulacji systemów meblowych oraz ogólnej gwarancji na zamówione meble.

Aktualne realizacje zobaczysz na Instagramie

Wybrane realizacje

Wysokiej jakości meble na wymiar we Wrocławiu – sprawdź nas!

Czym jeszcze wyróżnia się nasza oferta mebli na zamówienie? Wrocław przy jego szybkim tempie życia wymaga maksymalnej przejrzystości i prostoty podczas zamawiania i realizacji projektów.

Co to oznacza? W Marito zamówisz meble o dowolnych charakterze, utrzymane w Twoim ulubionym stylu. Możesz nawet zdecydować się na połączenie płyt MDF lub drewna ze szkłem, metalem, betonem lub elementami tapicerowanymi. Wszystko wykonamy dla Ciebie samodzielnie! Na żadnym etapie nie będziesz zmuszony do kontaktowania się z innymi wykonawcami.

Wiemy też, że wysokiej jakości meble na wymiar to nie tylko wykorzystanie najlepszych dostępnych materiałów! Ważna jest także wiedza i doświadczenie projektantów oraz stolarzy. W Marito współpracujemy więc tylko z najlepszymi – łączymy ludzi z pasją i chęcią do stałego rozwoju. Dzięki temu za każdym razem jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom oraz zaproponować Ci wyjątkowe, nowoczesne rozwiązania. Zaskoczy Cię, jak bardzo ułatwią Ci one organizację przestrzeni oraz utrzymanie porządku w mieszkaniu lub firmie!

Funkcjonalne, piękne meble na wymiar? Skorzystaj z naszej oferty i przez lata ciesz się wyjątkowymi meblami. Napisz do nas, zadzwoń albo odwiedź nasz punkt sprzedaży i sprawdź, jakie meble możemy Ci zaoferować!

Obszar działań

Wybrane próbki

Zainteresowała Cię nasza oferta?